17 November 2010

Silver Angelfish

Sementara update pasal Lembu yang dikorbankan sempena Hari Raya Aidiladha ni. Meh IX cite pasal Ikan akuarium ;
IX beli 3 ekor Silver Angelfish sebagai konon-konon Batch kedua akuarium la semenjak Carnivorous The PUYUS tu...Tapi sekarang tinggal sekor jer. Garang btol Silver Angelfish sekor yang survival ni, kesian Arwah Angelfish yang meninggal akibat dibuli...huhuhu

Sementara meratapi pemergian Angelfish tersebut, Sudikan diri baca pasal Angelfish ni di LINK SINI
Common Name: Freshwater Angelfish
Scientific Name: Pterophyllum Scalare
(Greek : Pterophyllum ="winged leaf" and Scalare = "like a flight of stairs", )



1 ulasan:

  1. jarang org bela ikan ni..
    kita satu geng la ye suka bela ikan..hehe

    BalasPadam

Terima kasih kerana sudi baca.
Segala penulisan dan penerbitan di dalam blog ini berdasarkan kepada pengalaman, pandangan dan pemahaman peribadi blogger ismiqbal sahaja. Tahap pemikiran manusia tidak sama dan mungkin boleh buat pembaca terasa hati kerana ketidaksamaan pendapat.